EN
всі категорії

профіль компанії

Головна>Про HNAC>профіль компанії

HNAC Technology Co., Ltd. (Код акцій: 300490) є великою зареєстрованою групою компаній, яка надає загальні рішення для охорони води, електроенергії, охорони навколишнього середовища та очищення води, промислового контролю тощо. HNAC має 6 баз у Чанші, Пекіні, Ухані. і місто Шеньчжень, Китай, які мають закордонні філії та офіси в Центральноафриканській Республіці, Чилі, Пакистані, Індонезії, Узбекистані та Замбії.


HNAC має частку на світовому ринку обладнання для автоматизації керування електростанціями та насосними станціями, тобто Міжнародна база з виробництва обладнання для управління малими гідроенергетичними центрами Організації Об'єднаних Націй з промислового розвитку. HNAC є членом Міжнародної асоціації гідроенергетики та уповноважений як основний розробник більш ніж 10 національних китайських галузевих стандартів у галузі водного господарства, гідроенергетики та нової енергетики.


HANC має майже 30-річний досвід реалізації проектів із широкими можливостями обслуговування, такими як дослідження та проектування, виробництво обладнання, інженерне впровадження, інтелектуальна експлуатація та обслуговування, а також інвестиції та фінансування.

Гарячі категорії