EN
всі категорії

Новини

Головна>Новини

Гарні новини | HNAC Technology Co., Ltd виграла тендер на проект атомної станції водопостачання в Гуандун Юехай Вулан

Час: 2021-08-27 Переглядів: 149

Нещодавно компанія HNAC Technology Co., Ltd. успішно виграла тендер для третьої партії проекту закупівлі обладнання Guangdong Yuehai Water Affairs у 2021 році, секції заявок на занурену систему ультрафільтрації атомної водної станції Лам. Проект належить водному заводу Ланьхе та проекту розширення допоміжної мережі трубопроводів у районі Наньша міста Гуанчжоу з переробною потужністю 150,000 XNUMX м³/день. Він відповідає зростанню потреби у воді в усьому Новому районі Наньша. Це ключовий проект громадської підтримки та вигідний проект у районі Наньша, Гуанчжоу.

图片3副本

У проекті використовуватимуться багатошарові ставки та передові технології ультрафільтраційної мембрани, які не тільки забезпечують якість заводської води, але й економлять землю. У той же час проект також впроваджує концепцію «розумних водних справ», спираючись на передові технології комп’ютерної мережі, технології ГІС, технології BIM та великомасштабної технології управління базами даних для побудови централізованої структури управління та децентралізованої системи контролю для побудови практична, безпечна, надійна та комплексна система для клієнтів, Ефективна міська розумна інформаційна система щодо водних ресурсів, яка ефективно покращує ефективність управління та економічну ефективність клієнтів.

Проект розширення АЕС «Лам» є ще одним типовим досягненням у сфері очищення комунальної води за допомогою мембранного методу HNAC Technology, який виводить на новий рівень розвиток муніципального водопідготовчого бізнесу компанії. Будучи провідним підприємством у сфері внутрішньої міської очистки води, HNAC працюватиме зі своїми дочірніми компаніями Beijing Grant і Kanpur, щоб докласти всіх зусиль, щоб виконати будівельні завдання вчасно з якістю та кількістю.


Подальше читання:

Зі швидким розвитком Нового району Наньша існуюче водопостачання поступово було не в змозі задовольнити зростаючий попит на воду. Будучи одним з основних джерел водопостачання в Новому районі Наньша, АЕС Лам будується близько 30 років, звичайні водоочисні споруди застаріли, автоматична система управління неповна, а якість стічної води нестабільна. Одночасно необхідно прискорити завершення проекту розширення Ламської атомної водопровідної станції, а також будівництво магістрального трубопроводу заводу. Після завершення проекту добова потужність виробництва води на АЕС Ланьхе буде збільшена з 30,000 150,000 тонн до 300,000 XNUMX тонн, що принесе користь XNUMX XNUMX людей у ​​трьох містах Донгчонг, Даган і Ланьхе на півночі.

Попередня: HNAC брав участь у 2-й китайсько-африканській економічній і торговельній виставці

Далі: Президент Центральноафриканської Республіки бере участь у церемонії завершення будівництва гідроелектростанції Боалі 2

Гарячі категорії