EN
всі категорії

Новини

Головна>Новини

[Гарні новини] Офіційно розпочато проект обслуговування інвестиційної компанії HNAC Maoming Binhai у новому районі

Час: 2020-12-18 Переглядів: 162

Проект водопостачання нового району Маомінг Біньхай був інвестований та побудований компанією Maoming Binhai New Area Urban Investment and Development Co., Ltd. та генеральним підрядником EPC Проектного відділу Маомінг Сьомого бюро китайської залізниці Xi'an Company. HNAC надала все електромеханічне обладнання, програмні платформи та послуги з підтримки обладнання для проекту. Що побило рекорд найкоротшого терміну будівництва для подібних проектів.

图片 1

[HNAC досягає великих досягнень] Проект нової водної станції Гуандун Маомінг Біньхай побив рекорд найкоротшого часу будівництва подібних проектів у провінції Гуандун

Незалежно від того, чи йде мова за тисячі миль до місця проекту під час епідемії, щоб забезпечити хід проекту, чи координується розумний графік замовника для виконання завдання з водопостачання під час процесу будівництва, професіоналізм та суворість технічної групи проекту HNAC мають отримав одностайну оцінку від клієнтів. Протягом цього періоду замовник перевірив можливості інтелектуального управління експлуатацією та обслуговуванням компанії, високо оцінив технологічний та управлінський рівень компанії, а також підписав контракт на технічне обслуговування проекту для подальшого поглиблення співпраці.

Відповідно до характеристик і масштабів проекту компанія створила проектний відділ водопровідної води HNAC Technology в новому районі Маомінг Біньхай, оснащений менеджерами проектів, інженерами з обслуговування обладнання та інженерами з технічної підготовки для надання послуг з технічного обслуговування проектного обладнання та забезпечення чистою водою. відповідно до стандартів якості стічних вод на регулярній основі послуг з очищення води. У той же час HNAC провів технічне навчання відповідного персоналу власника та працював із замовниками, щоб побудувати водопровідну станцію в Біньхай у новому районі в еталонне підприємство з водопостачання в Маоміні.

图片 2 副本

Вранці 14 грудня в Maoming Binhai New Area Water Investment Co., Ltd. (далі – технічний тренінг, спрямований на підвищення професійного рівня відповідного персоналу в рамках поточної служби технічного обслуговування) відбулося урочисте відкриття. «Водна інвестиційна компанія»). Ян Хоуде, генеральний менеджер інвестиційної компанії, Ву Сяофан, заступник генерального директора відділу інтелектуальної експлуатації та технічного обслуговування HNAC, і Лі Донглін, помічник генерального менеджера відділу водного господарства, взяли участь у заході. Церемонію очолив Цай Тінтін, директор Департаменту інтегрованого управління Корпорації водних інвестицій.

图片 3 副本

Ян Хоуде, генеральний менеджер компанії, що займається інвестуванням у воду, зазначив, що компанія, що займається інвестуванням у воду, повинна спиратися на потреби розвитку водної промисловості в новому районі Біньхай і прагнути побудувати високоякісне водопостачання та роботу. платформа в новому районі Біньхай. Необхідно сприймати послуги з технічного обслуговування водопровідних станцій, які надає HNAC, як можливість тренувати здібності з експлуатації та управління водопровідними станціями, а також основні сили для досягнення незалежної роботи системи водопостачання, безпечного управління виробництвом та обслуговуванням.

图片 4

Будучи лідером мультиенергетичних технологій IoT, HNAC налаштований бути «очами та мозком власників», надавати диверсифіковані та налаштовані першокласні інтелектуальні послуги з управління експлуатацією та обслуговуванням, а також разом писати нову главу в бізнесі водопостачання в Новий район Біньхай.


 Подальше читання:


Проект водопостачання в новому районі Маомінг Біньхай (EPC) Нещодавно побудований водопровідний завод розташований на перетині проспекту Маомінг Порт і 325 національної дороги в новому районі Біньхай. Загальна площа відведення землі становить близько 109 акрів. Загальний проектний масштаб водозаводу становить 100 тис. м³/день. Масштаб будівництва цього проекту становить 50 тис. м³/добу. У проекті використовується інтелектуальна система очищення води MTC-3W для управління всім виробничим процесом, який включає кілька основних напрямків, включаючи електричну, механічну та водопідготовку. Експлуатація, експлуатація, технічне обслуговування, усунення несправностей та технічне обслуговування обладнання повинні бути оснащені професійною кваліфікацією та більшою кількістю персоналу з управління операцією з високим академічним рівнем, навичками експлуатації та обслуговування. HNAC надає інтелектуальні послуги з технічного обслуговування водопровідного заводу в новому районі Біньхай шляхом технічного навчання + обслуговування обладнання для забезпечення ефективної та безпечної роботи обладнання та систем.

Попередня: [Ретроградний, відплив] Проект HNAC Nauru Smart Grid почався гладко

Далі: HNAC Technology успішно підписала проект EPC підстанції в Танзанії