EN
всі категорії

Новини

Головна>Новини

HNAC допоміг Бюро сільського господарства та водопостачання району Хуйян з дренажної насосної станції. Навчальний курс з експлуатації та технічного обслуговування було успішно проведено

Час: 2021-04-27 Переглядів: 90

З метою подальшого покращення ділової здатності та експлуатаційних навичок експлуатаційного та управлінського персоналу дренажної насосної станції в районі Хуйян, а також адаптації до потреб розвитку водного господарства в новій ситуації. На даний момент в районному управлінні сільського господарства, сільського господарства та водного господарства Хуйян міста Хуйчжоу провінції Гуандун (далі «Бюро сільського господарства та водного господарства») на Юнлян було проведено навчальний курс з експлуатації та обслуговування дренажної насосної станції. Офіс управління Diwei в районі Huiyang.
Церемонію відкриття навчального курсу очолив Лю Яорон, заступник директора Бюро сільського господарства та водного господарства району Хуйян міста Хуейчжоу провінції Гуандун. Відповідні особи, відповідальні за управління сільського господарства та водного господарства, народний уряд міста Лянцзін, народний уряд міста Пінтан, офіс управління Pingtan Diwei, річку Danshui River Danao із загалом 32 бізнесовими структурами з Управління інженерного управління та Yongliang Diwei Office Management брали участь у навчання.

图片 1


Подальше читання:


Підрозділ управління проектами з охорони води Бюро сільського господарства та водного господарства району Хуйян має загалом 12 дренажних станцій, Офіс управління річкою Даньшуй Данао, Офіс управління дамбою Юнлян та Офіс управління дамбами Пінтан. З січня 2021 року компанія Huazi Technology надала 12 дренажним станціям в районі Хуйян перевірку обладнання, регулярне технічне обслуговування та регулярне технічне обслуговування, включаючи водяні насоси, двигуни, обладнання високої та низької напруги, комп’ютерний моніторинг та захист, системи постійного струму, ворота та підйомники. Технічне обслуговування та профілактичні тести, а також надання таких послуг, як чергування в сезон повені, аварійно-рятувальне обслуговування та технічна підготовка.

图片 2

图片 3

Попередня: 181 мільйон! HNAC виграв тендер на поставку та монтаж електромеханічного обладнання для гідроелектростанції Кандаджі в Нігері

Далі: [Ретроградний, відплив] Проект HNAC Nauru Smart Grid почався гладко