EN
всі категорії

Новини

Головна>Новини

Інтелектуальна експлуатація та технічне обслуговування HNAC Примітки про зростання бізнесу: проект технічного обслуговування насосної станції міста Бейцзяо

Час: 2021-07-07 Переглядів: 139

[Посібник]
Спираючись на переваги всього ланцюжка галузі, потужну технічну платформу, професійну команду з експлуатації та технічного обслуговування, зрілу систему управління та наукові методи експлуатації та обслуговування, HNAC забезпечив охорону води, гідроенергію, трансформацію та розподіл, електророзподільні мережі, охорону навколишнього середовища. Охорона очищення води, і нова енергія. Користувачі в інших сферах надають послуги з експлуатації, технічного обслуговування та капітального ремонту обладнання, щоб допомогти вам вирішити такі проблеми, як персонал, управління, технології та переваги. У червні 2021 року HNAC отримав звання «Провідний виробник інтелектуальної експлуатації та технічного обслуговування в Китаї».

图片 1

Щоб краще обслуговувати клієнтів, HNAC стикається з різноманітними потребами виробництва та споживання енергії, а за допомогою інформаційних технологій, таких як Інтернет речей, великі дані та штучний інтелект, було створено багатоенергетичний центр обробки даних IoT для досягнення цілей. глибока інтеграція потоку енергії та потоку інформації. Наразі центр обробки даних підключений до сотень сайтів, щоб забезпечити безпечну та ефективну роботу установок-користувачів.

图片 2

У 2018 році компанія виконала проекти технічного обслуговування електричних, збуджуючих та систем постійного струму 13 насосних станцій у місті Бейцзяо. Завдяки надійній системі управління технічним обслуговуванням і технічним обслуговуванням, а також високій професійній якості персоналу з експлуатації та технічного обслуговування на місці, компанія використовує чудові технології для розробки електричних систем, систем збудження та постійного струму тощо. Обладнання регулярно перевіряється та обслуговується. При цьому він несе аварійне чергування під час сильних дощів і повені для швидкого реагування на надзвичайні ситуації та забезпечення безпечної та стабільної роботи 13 насосних станцій. З цієї причини роботодавець дав нам високий ступінь визнання та похвали. Після закінчення терміну дії контракту він зайняв перше місце в торгах і продовжив контракт на технічне обслуговування електричної системи, системи збудження та постійного струму 19 насосних станцій у місті Бейцзяо.

Масштаб проекту

З 2018 по 2020 рік проектом експлуатації та технічного обслуговування входить обладнання електророзподільного приміщення 13 насосних станцій, кількість яких становить 23 трансформатори, 75 високовольтних шаф, 54 шафи низької напруги, 16 шаф конденсаторів, 29 пристроїв збудження та постійного струму. екрани;
З 2021 по 2023 рік проект експлуатації та технічного обслуговування буде збільшено до 21 запірної станції та обладнання електророзподільних приміщень у будівлі водогону, кількість яких становить 31 трансформатор, 92 високовольтні шафи, 80 низьковольтних шаф, 22 конденсаторні. шафи, 30 пристроїв збудження та екран постійного струму.

图片 3 副本

Кадрове обслуговування

Поточна команда технічного обслуговування складається з 9 осіб, у тому числі 1 керівник проекту зі званням електромеханік або електромеханік середнього рівня та 8 обслуговуючого персоналу з сертифікатом спеціальної експлуатації (електрик).

图片 4

图片 5

Команда технічного обслуговування регулярно повідомляє про стан обладнання

Зміст послуги

●Регулярно проводити огляд, технічне обслуговування, капітальний ремонт та профілактичні випробування обладнання.

●Аварійне чергування та аварійне реагування на надзвичайні ситуації.

●Технічна підтримка, наприклад модифікація обладнання та технічна підготовка чергового персоналу.

●Інтелектуальне управління та контроль стану працездатності обладнання.

图片 6

Команда технічного обслуговування обладнання

Попередня: HNAC взяв участь у 12-му Міжнародному форумі з інвестицій та будівництва в інфраструктуру

Далі: [Новини проекту] Chenzhou Jiucaiping Energy Storage Power Station успішно підключено до мережі для пробної експлуатації

Гарячі категорії