EN
всі категорії

Новини

Головна>Новини

HNAC взяв участь у 12-му Міжнародному форумі з інвестицій та будівництва в інфраструктуру

Час: 2021-07-24 Переглядів: 144

З 22 по 23 липня в Макао проходив «12-й Міжнародний форум з інвестицій та будівництва в інфраструктуру», організований Китайською міжнародною асоціацією підрядників та Агентством сприяння торгівлі та інвестиціям Макао. На зустрічі були присутні генеральний директор HNAC International Чжан Цзічен, заступник генерального директора Лі На, помічник генерального директора Чу Аоці та директор з маркетингу Цю Цзін.

图片 1

Хе Ічен, головний виконавчий директор спеціального адміністративного району Макао, Фу Цзиін, директор Управління зв'язку ЦК Макао, Яо Цзянь, заступник директора, Рен Хунбінь, помічник міністра торгівлі, Лю Сяньфа, спеціальний комісар Офіс уповноваженого Міністерства закордонних справ в Макао, Гао Кайсянь, Голова Законодавчої Ради Спеціального адміністративного району Макао, дипломатичні представники 42 країн Китаю та керівники міжнародних фінансових установ співголовували на церемонії відкриття форуму. Як найвпливовіша галузева подія у сфері сучасних міжнародних інвестицій у інфраструктуру та будівництва, цей форум проводився на тему «Об’єднавшись руками для сприяння новому розвитку міжнародного інфраструктурного співробітництва» та проводився в поєднанні онлайн та офлайн методів, залучення учасників з 71 країни та регіону. Понад 1,300 людей з більш ніж 500 підрозділів регіону взяли участь, щоб обговорити такі питання, як нові можливості для розвитку промисловості в епоху після епідемії, зелений розвиток та фінансові інновації.

У своїй промові на церемонії відкриття Хе Ічен зазначив, що Міжнародний інфраструктурний форум перетворився на важливу платформу для просування будівництва «Поясу і шляху» та поглиблення співпраці між Китаєм та португальськомовними країнами у сфері інфраструктури. China Unicom і правила і стандарти «Soft Unicom» додали свої переваги.

图片 2

Хе Ічен, виконавчий директор спеціального адміністративного району Макао, виступає з промовою

Зіткнувшись із наслідками нової епідемії коронкової пневмонії, Рен Хунбінь виступав за те, щоб країни сприяли взаємозв’язку регіональної інфраструктури, досягали додаткових переваг, вели переговори про спільне будівництво та ділилися результатами; впроваджувати інноваційні моделі інвестування та фінансування, розширювати канали фінансування інфраструктури; сприяти зеленому розвитку та впроваджувати інновації, щоб очолити будівництво нової інфраструктури

图片 3

З промовою виступив помічник міністра торгівлі Рень Хунбінь

На зустрічі Фан Цючен, голова Китайської торгової палати для іноземних підрядників, головував на оприлюдненні національного індексу розвитку інфраструктури «Один пояс, один шлях» (2021) та звіту про національний індекс розвитку інфраструктури «Пояс, один шлях» (2021). ), щоб галузь усвідомила Тенденції та можливості міжнародного інфраструктурного ринку в епоху після епідемії надають цінну довідкову та інтелектуальну підтримку.

图片 4

Головував на форумі Фан Цючен, президент Китайської міжнародної асоціації підрядників

Протягом цього періоду представники та гості HNAC провели поглиблену комунікацію та обмінялися думками щодо ризиків та викликів, з якими стикається розвиток інфраструктури в країнах «Поясу і шляху» в умовах нової ситуації, та спільно обговорили, як застосовувати енергетику, екологічність. охорона, водоохорона та промислова інформатизація в майбутньому. Об’єднайте зусилля на місцях для зміцнення співпраці та сприяння реалізації більш спільних проектів. У той же час вони також поділилися своїм досвідом з представниками в Китаї з Кенії, Сенегалу, Анголи, Перу, Зімбабве та інших країн з таких питань, як будівництво енергетики, управління та контроль експлуатації та обслуговування, а також водна безпека в сільській місцевості. Будучи високотехнологічним підприємством із основою мультиенергетичної технології IoT, HNAC буде ефективно взаємодіяти з урядом, підприємствами та іншими сторонами з точки зору технологій, продуктів і послуг, а також досліджуватиме нові шляхи та нові заходи міжнародного співробітництва для спільного просування Міжнародне інфраструктурне співробітництво може сприяти високоякісному та сталому розвитку.

图片 5

Групове фото учасників HNAC

Попередня: Президент Центральноафриканської Республіки бере участь у церемонії завершення будівництва гідроелектростанції Боалі 2

Далі: Інтелектуальна експлуатація та технічне обслуговування HNAC Примітки про зростання бізнесу: проект технічного обслуговування насосної станції міста Бейцзяо