EN
всі категорії

Новини

Головна>Новини

HNAC Technology успішно підписала проект EPC підстанції в Танзанії

Час: 2023-02-16 Переглядів: 75

10 лютого о 14 годині ранку за місцевим часом у президентському палаці Танзанії в Дар-ес-Саламі відбулася церемонія підписання контракту на серію проектів з удосконалення енергомережі, яку проводить міністерство енергетики Танзанії. Президент Самія Хасан Сулуху був свідком підписання та виголосив важливу промову.

Як переможець тендеру HNAC Technology була запрошена взяти участь у заході. Мяо Йонг, директор проекту Міжнародної компанії, і пан Чанде, генеральний директор Танзанійської електричної енергетичної компанії (TANESCO), підписали EPC-контракт підстанції на місці.

图片 1

Після церемонії президент Хасан виступив зі спеціальною промовою, поклавши великі надії на низку енергетичних проектів, підписаних цього разу. Вона сказала, що стратегічні енергетичні проекти, які зараз реалізуються по всій країні, зроблять Танзанію великою державою в регіоні.

На церемонії підписання також були присутні міністр енергетики Танзанії, міністр шахт, міністр оборони та інші високопоставлені урядовці.

HNAC Technology завжди приділяла велике значення розвитку африканських ринків і обміну, а також співпраці з Танзанією та іншими африканськими країнами, починаючи з науки і техніки. Успішне підписання проекту EPC підстанції в Танзанії заклало гарну основу для подальшого розвитку технології HNAC на африканському ринку в майбутньому.

Попередня: [Гарні новини] Офіційно розпочато проект обслуговування інвестиційної компанії HNAC Maoming Binhai у новому районі

Далі: ніхто