EN
всі категорії

Новини

Головна>Новини

Президент Центральноафриканської Республіки бере участь у церемонії завершення будівництва гідроелектростанції Боалі 2

Час: 2021-08-12 Переглядів: 137

11 серпня 2021 року на місці проекту в місті Боалі, провінція Умберамбако, Центральноафриканська Республіка, відбулося відновлення та будівництво гідроелектростанції Боалі 2, найбільшої гідроелектростанції в Центральноафриканській Республіці, яку здійснила HNAC.

图片 1

Президент Центральноафриканської Республіки Фаустін Альчандж Тувадра, спікер Національної асамблеї Сарангі, прем'єр-міністр Генрі-Марі Дондела, посол Китаю в Центральній Африці Чен Донг, китайський радник китайсько-африканського офісу ділового співробітництва Гао Тіефен, Айріс, представник групи Африканського банку розвитку, міністр енергетики та водного розвитку, губернатор і заступник губернатора провінції Умберрам Бако, голова міської місії Боалі і член парламенту, генеральний директор Китайсько-африканської електричної енергетичної компанії та пов’язані з ним посадові особи, На церемонії були присутні представники China Gezhouba Group, HNAC Technology Co., Ltd, Shanxi Construction Investment Group та інших учасників, посадові особи міста Боалі та представники мас. За свідченням понад 300 посланців з різних країн і місцевих жителів, президент Тувадела розпочав операцію з виробництва електроенергії одним клацанням миші, а місцеві масові ЗМІ, такі як Центральноафриканське національне телебачення, «Занго Африка» та Центральноафриканське національне інформаційне агентство, підтримали та повідомили. в режимі реального часу. Менеджер проекту HNAC Ян Сіань був запрошений на церемонію завершення роботи від імені компанії та отримав «Президентську медаль», нагороджену Президентом Центральноафриканської Республіки.

Церемонія нагородження

图片 2 副本

Президент Тувадела виступив з промовою на церемонії, тепло привітавши завершення проекту Boali 2 у встановлені терміни та якісно. Він сказав, що робота з виробництва електроенергії в рамках проекту вирішила проблему електроенергії місцевих жителів і принесла користь місцевим жителям. Це свідчення довготривалої дружби між двома країнами. Він щиро подякував китайським підприємствам за підтримку в будівництві, надану Центральноафриканській Республіці, та високо оцінив наполегливу працю учасників проекту.

图片 3 副本

Президент Тувадела інспектує проект Боалі 2

图片 4

图片 5

Президент Тувадра запускає роботу з виробництва електроенергії в один клік

Центральноафриканська Республіка — країна, що не має виходу до моря, в центрі африканського континенту та одна з найменш розвинених країн світу. Рівень покриття національним електропостачанням становить лише 8%, а тариф капітального електропостачання становить лише 35%. Гідроелектростанція Боалі 2 розташована в місті Боалі, провінція Умберамбако, Центральна Африка. Електростанція працює десятиліттями з моменту її завершення. Компоненти сильно старіють, часто виникають несправності, а ефективність виробництва електроенергії недостатня, що не може гарантувати добову потребу в електроенергії місцевих жителів. . У 2016 році Африканський банк розвитку вирішив надати допомогу урядам Китаю та Африки для реконструкції електростанції потужністю 10 МВт і лінії електропередач на першій черзі ГЕС Боалі 2 та будівництва другої черги.

图片 6

Панорама проекту

Проект розпочато в лютому 2019 року і завершено 11 серпня 2021 року. Під час будівництва він пройшов багато випробувань, таких як епідемії, війни та надзвичайні ситуації, але команда проекту ніколи не була хаотичною, організованою науково та подоланою труднощі з піднесеним духом, щоб забезпечити безперебійне завершення проекту.

图片 7

Завершення та офіційне введення проекту в експлуатацію не тільки покращило ситуацію з дефіцитом електроенергії на місцевому рівні, але й позитивно вплинуло на середовище інвестицій, бізнесу та зайнятості в Центральній Африці, прискорюючи соціальну стабільність та сприяючи економічному розвитку. Це ключовий проект у Центральноафриканській Республіці. .
У майбутньому HNAC та технічний персонал продовжуватимуть перебувати на місці для надання експлуатаційних, технічних та технічних послуг для проекту.


Подальше читання

    Центральноафриканська Республіка розташована в центрі африканського континенту, межує з Камеруном на заході, Суданом на сході, Чадом на півночі, а також Конго (Кіншаса) і Конго (Браззавіль) на півдні, з площею суші. 623,000 26 квадратних кілометрів. Центральна Африка розташована в тропіках з жарким кліматом. Різниця температур протягом року невелика (середньорічна температура 1000°C), але різниця температур вдень і вночі велика. Весь рік ділиться на сухий сезон і сезон дощів. Травень-жовтень – сезон дощів, а листопад – квітень – сухий. Середньорічна кількість опадів 1600-49 мм, яка поступово зменшується з півдня на північ. Центральна Африка багата на водні ресурси. Основні річки включають річку Убангі та річку Вам. Це одна з 67 найменш розвинених країн, оголошених Організацією Об'єднаних Націй. Понад 74% населення живе за межею бідності, а зайняте населення становить близько 80% національної робочої сили. У Центральній Африці домінують сільське господарство та тваринництво, з відносно багатими природними ресурсами, надзвичайно слабкою та відсталою промисловою інфраструктурою, повільним розвитком національної економіки, понад XNUMX% промислової продукції та товарів повсякденного потреби покладаються на імпорт.

Попередня: Гарні новини | HNAC Technology Co., Ltd виграла тендер на проект атомної станції водопостачання в Гуандун Юехай Вулан

Далі: HNAC взяв участь у 12-му Міжнародному форумі з інвестицій та будівництва в інфраструктуру