EN
всі категорії

Новини

Головна>Новини

[Новини проекту] Chenzhou Jiucaiping Energy Storage Power Station успішно підключено до мережі для пробної експлуатації

Час: 2021-06-21 Переглядів: 148

18 червня демонстраційна демонстраційна ділянка батареї другого етапу електростанції Hunan Power Grid-Chenzhou Jiucaiping Energy Storage Power Station, яку побудувала HNAC, була успішно підключена до мережі для дослідної експлуатації.
图片 1

Проект електростанції для зберігання енергії в Ченьчжоу Цзюцайпін використовує відкритий простір існуючої підстанції як будівельний майданчик. Масштаб будівництва становить 22.5 МВт/45 МВт год на стороні 10 кВ змінного струму. Він використовує технологію електрохімічного накопичення енергії та компонування «повної збірної кабіни». Huazi Technology надала проекту Супутні продукти та послуги.

图片 2

Завершення проекту значно підвищило рівень нового споживання енергії в провінції та покращило потужність електромережі Хунань під час пікового навантаження, що може помірно сповільнити інвестиції в інфраструктуру електромережі та мати можливість підтримувати перехідні процеси. безпека та стабільність електромережі.


Подальше читання:


У жовтні 2020 року розпочнеться будівництво демонстраційного проекту акумуляторної батареї другої фази Hunan Power Grid із загальним масштабом 60 МВт/120 МВт-год. Він буде використовувати чотири майданчики (7.5 МВт, 10 МВт, 20 МВт, 22.5 МВт) план доступу, рівень напруги доступу 10 кВ. Чотири електростанції накопичувача енергії цього проекту були введені в експлуатацію одна за одною, і на першому етапі вони обслуговуватимуть електромережу разом із трьома електростанціями-акумуляторами у Furong, Langli та Yannong, що значно збільшить потужність здатність мережі приймати відновлювані джерела енергії, посилювати регулювання електромережі та підтримувати провінцію.
Протягом 14-ї п’ятирічки безпечне підключення до мережі та споживання нової енергії створять сприятливі умови для бурхливого розвитку відновлюваної енергетики та має велике значення для підвищення безпечної та стабільної роботи електромережі, енергопостачання. гарантійний рівень електричної мережі Хунань та економічний розвиток зони обслуговування.

Попередня: Інтелектуальна експлуатація та технічне обслуговування HNAC Примітки про зростання бізнесу: проект технічного обслуговування насосної станції міста Бейцзяо

Далі: 181 мільйон! HNAC виграв тендер на поставку та монтаж електромеханічного обладнання для гідроелектростанції Кандаджі в Нігері

Гарячі категорії