EN
всі категорії

Проект підстанції

Головна>Інженерний підрядник>Проект підстанції

Проект підстанції

Проект підстанції


Ми виконуємо інженерний проект трансформаторної підстанції EPC, надаємо трансформатори, комутаційні пристрої, вакуумні схеми, протиударне обладнання тощо. Ми також виконуємо монтаж обладнання, налагодження та технічне навчання операторів.
Ми можемо спроектувати та побудувати комутаційну станцію, станцію серійної компенсації, лінію передачі; надавати послуги з монтажу та налагодження зовнішніх вимикачів та розподільних пристроїв.   

Подати запит
Заява
Централізовані вітрові електростанції
Частково децентралізовані вітрові електростанції
Житловий район
Міська громадська трансформація
Жвавий центр міста
Виробництво автомобілів
Металургія чавуну та сталі
Будівництво та нерухомість
Будівельний блок живлення тощо
Типовий проект
 • 1. 金驰能源材料有限公司110 кВ变电站EPC总承包 副本
  Проект підряду EPC для підстанції 110 кВ для Jinchi Energy and Material Co., Ltd.

  Потужність цього проекту становить 1×40 МВА +1×31.5 МВА. HNAC надає проекту послуги з проектування, виготовлення обладнання, монтажу та введення в експлуатацію та виконує одноразову передачу електроенергії для проекту протягом 6 місяців.

 • d5ab346746deb94d004ca648b8ab05c 副本
  Підстанція 90кВ/10кВ SOMETA, Сенегал

  Підстанція 90кВ/10кВ SOMETA розташована в Дакарі, столиці Сенегалу. На підстанції необхідно завершити 90 вхідні лінії 6 кВ, 10 вихідних для 8 кВ, а також установку та введення в експлуатацію основного трансформаторного обладнання потужністю XNUMX МВА.

 • 手机型号去掉-3.青海湘和有色金属有限责任公司整体技术升级改造110 кВ变电站项目 副本
  Проект загального технічного оновлення та трансформації підстанції 110 кВ

  Цей проект є проектом будівництва підстанції 110 кВ для загальної модернізації та трансформації Qinghai Xianghe Nonferrous Metals Co., Ltd., нешкідливої ​​обробки хвостів виплавки цинку та комплексного відновлення цінних металів. HNAC забезпечує первинне та вторинне проектування, захист, вимірювання та контроль всієї станції, системне постачання та монтаж продукції та введення в експлуатацію, проект успішно введений в експлуатацію після завершення трансформації та будівництва всієї станції протягом 3 місяців.

 • 4. 瓮安龙马磷业110 кВ变电站项目 副本
  Проект підстанції 110 кВ фосфорної промисловості Weng'an Longma

  Цей проект являє собою проект будівництва підстанції 110 кВ для комплексної утилізації хвостового газу жовтого фосфору компанії Longma Phosphorus Industry Co., Ltd. HNAC забезпечує проектування, постачання, монтаж та введення в експлуатацію нещодавно доданої інтервальної комп’ютерної системи моніторингу, вимірювання та контролю захисту. системи на цьому сайті. Проект успішно введений в експлуатацію та подача електроенергії після тримісячного ремонту та будівництва.

ЗАПИТ

Гарячі категорії